Jojobet Mobil Ödeme ile 5 TL Yatırım İmkanı!

Google Play üzerinden indirebileceğiniz (ücretsiz) Jojobet mobil ödeme uygulamasından ödeme işlemlerinizi tamamlayabilir ve ardından jojobet bakiyenize yükleme yapabilirsiniz. Mobil ödeme ile gerçekleştireceğiniz işlemlerin süresi 1 saniye, en az yatırım limiti 5 TL ve maksimum yatırım limiti de 50 TL’dir. Mobil ödeme işlemini yaptıktan sonra en az 1 dakika boyunca uygulama içinde beklemeniz önerilmektedir. Ödemenizi faturalı veya faturasız hattınızdan ve kredi kartınızdan yapabilirsiniz.

Jojobet Mobil Ödeme Nedir?

Mobil ödeme, kredi kartı veya GSM operatörü ile yapacağınız ödeme işleminin faturanıza yansıtılmasına yönelik bir sistemdir. Mobil ödeme genellikle az miktarlarda yapılacak harcamalar için kullanılmaktadır. Hızlı ve güvenilir bir sistem olması, Jojobet yatırım işlemlerinde bu seçeneğin kullanıcılar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

Jojobet Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Jojobet bakiyenize Google Play üzerinden mobil ödeme yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

İlk olarak Jojobet yatırım sayfasından mobil ödeme uygulamasının indirme linkine tıklayın ve indirin. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Score” linkine tıklayarak kullanıcı adınızı, Google Play’e kayıtlı e-mail adresinizi ve TC kimlik numaranızı girin. Bu işlemin ardından karşınıza yeni bir sayfa gelecektir! İlgili bölümde minimum 5 TL, maksimum 50 TL olmak şartıyla yatırım miktarınızı belirtmeniz gerekiyor. Mobil ödeme seçeneği ile 24 saatte 3 defa yatırım işlemi yapmanız mümkündür.

Yukarıda bahsettiğimiz adımları başarıyla tamamladıktan sonra Jojobet para yatırma sayfasına giriş yapın ve mobil ödeme formuna ulaşın. Yatırım işlemi esnasında, mobil ödeme formunda bulunan yere 17 haneden oluşan GPA kodunu girmeniz gerekmektedir. Bu kod, daha önce e-posta adresinize gönderilmiş olacaktır. Gerekli kontrol işlemleri yapıldıktan sonra yatırım miktarınız Jojobet bakiyenize otomatik olarak yansıtılacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz işlem şuan için yalnızca Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilmektedir. Mobil ödeme yöntemi ile yapacağınız yatırım işlemlerinde sağlayıcı kurum tarafından komisyon ücreti uygulanabilmektedir. Komisyon ücreti, ödeme işlemi yapan kullanıcıya ait olmaktadır. Jojobet mobil ödeme ile yatırım hakkında olası bir sorunla karşılaşırsanız veya sormak istediğiniz herhangi bir husus olursa, sitenin canlı destek hattına bağlanarak yardım alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir